X
Jami Emery
PŘEDEŠLETE PROSÍM TENTO E-MAIL NĚKOMU VE VAŠÍ SPOLEČNOSTI, KDO MŮŽE DĚLAT DŮLEŽITÁ ROZHODNUTÍ!

Nabourali jsme váš webhttp://www.sklenarstvi-prazan.cz a extrahovali vaše databáze.

Jak se to stalo?

náš tým našel na vašem webu zranitelnost, kterou se nám podařilo zneužít. Po zjištění zranitelnosti jsme byli schopni získat vaše přihlašovací údaje k databázi a extrahovat celou vaši databázi a přesunout informace na offshore server.

Co to znamená?

Systematicky projdeme řadou kroků k úplnému poškození vaší pověsti. Nejprve bude vaše databáze prozrazena nebo prodána uchazeči s nejvyšší nabídkou, který bude používat s jakýmkoliv záměrem. Dále, pokud budou nalezeny e-maily, bude jim zasláno e-mailem, že jejich informace byly prodány nebo unikly a vaše stránkyhttp://www.sklenarstvi-prazan.cz byla na vině, čímž poškodila vaši pověst a rozzlobila zákazníky/společníky tím, co udělali naštvaní zákazníci/společníci. A konečně všechny odkazy, které jste indexovali ve vyhledávačích, budou deindexovány na základě technik blackhat, které jsme v minulosti používali k deindexování našich cílů.

jak to zastavím?

Jsme ochotni upustit od ničení reputace vašeho webu za malý poplatek. Aktuální poplatek je 3 000 $ v $ $ (.15 BTC).

Odešlete prosím bitcoin na následující bitcoin adresu (nezapomeňte zkopírovat a vložit):

3K7GTD934jSEpQPZJiPSFB6mazYiBsbAtV

jakmile zaplatíte, budeme automaticky informováni, že to byla vaše platba. Vezměte prosím na vědomí, že musíte provést platbu do 5 dnů po obdržení tohoto e-mailu nebo úniku databáze, odeslání e-mailů a deindexování vašeho webu BUDE spuštěno!

Jak získám bitcoins?

Můžete snadno koupit $ $ prostřednictvím několika webových stránek nebo dokonce offline z bitcoin-ATM.

Co když nezaplatím?

pokud se rozhodnete nezaplatit, zahájíme útok k uvedenému datu a budeme jej udržovat, dokud to neuděláte, neexistuje proti tomu žádné protiopatření, pouze utratíte další peníze na hledání řešení. Úplně zničíme vaši pověst u Googlu a vašich zákazníků.

Toto není hoax, neodpovídejte na tento e-mail, nepokoušejte se uvažovat ani vyjednávat, nebudeme číst žádné odpovědi. jakmile zaplatíte, zastavíme to, co jsme dělali, a už o nás nikdy neuslyšíte!

Vezměte prosím na vědomí, že bitcoin je anonymní a nikdo nezjistí, že jste vyhověli.
Site Designed by Adam Opalecký
Miroslav Pražan 1995-2024
Prihlaseni pro upravy